Focus on Gerbera gaat verder als coöperatie Summit Gerbera

Focus on Gerbera gaat verder als coöperatie Summit Gerbera 

Focus on Gerbera is vanaf 1 januari 2019 een coöperatie met een nieuwe naam Summit Gerbera. Het doel van de nieuwe structuur is om de samenwerking tussen de telers te intensiveren en klaar te zijn voor de toekomst. Summit Gerbera bestaat uit negen telers van grootbloemige gerbera’s en mini gerbera’s. In totaal beslaat de coöperatie een areaal van 32 hectare.

‘Met het oog op de toekomst zien we als individuele telers meer kansen en mogelijkheden wanneer wij onze krachten bundelen’, zegt  voorzitter Jaré Reijm van Summit Gerbera. ‘We gaan intensiever samenwerken op het gebied van kennis delen, teeltuitwisseling, duurzaamheid en verpakkingen. Door die intensievere samenwerking creëren we ook een groter draagvlak.’

Hogere retailsegment en groothandel

Summit Gerbera richt zich met grootbloemige en minigerbera’s voornamelijk op het hogere retailsegment en het groothandelskanaal in Frankrijk, Duitsland en Oost-Europa. Jaré Reijm: ‘Door middel van hoge servicegerichtheid, digitalisering en een breed assortiment met mogelijke assortimentsuitbreiding verwachten we klaar te zijn voor de toekomst. Met dat brede assortiment willen we gaan fungeren als one-stop-shopping-aanbieder.’ 

Presentatie nieuwe naam en huisstijI

In het voorjaar staat een klantendag gepland waarop de kersverse coöperatie het logo met bijbehorende huisstijl presenteert. Vanaf 1 januari heeft Summit Gerbera één hoofdnummer op veiling Royal FloraHolland en hebben alle leden een subnummer. ‘Dit moet het overzicht en de duidelijkheid in de communicatie van Summit Gerbera en onze leden vergroten.’

Blijf op de hoogte 

De komende tijd zullen wij jullie natuurlijk op de hoogte houden van alle ontwikkelingen. Houd onze website in de gaten of volg Arjan Koolhaas op LinkedIn om niks te missen. 

 

 

Terug naar overzicht

Vul jouw gegevens in en ontvang de brochure in jouw mailbox.
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Wij verwerken uw gegevens conform het privacybeleid.
Vul jouw gegevens in en ontvang de brochure in jouw mailbox.
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Wij verwerken uw gegevens conform het privacybeleid.
Vul jouw gegevens in en ontvang de brochure in jouw mailbox.
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Wij verwerken uw gegevens conform het privacybeleid.
winter flyer
Vul jouw gegevens in en ontvang de brochure in jouw mailbox.
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Wij verwerken uw gegevens conform het privacybeleid.
koolhaas natuurlijk valentijn flyer 2019
Vul jouw gegevens in en ontvang de flyer in jouw mailbox.
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Wij verwerken uw gegevens conform het privacybeleid.
Vul jouw gegevens in en ontvang de flyer in jouw mailbox.
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Wij verwerken uw gegevens conform het privacybeleid.
download flyer afbeelding
Vul jouw gegevens in en ontvang de flyer in jouw mailbox.
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Wij verwerken uw gegevens conform het privacybeleid.
download flyer afbeelding moederdag
Vul jouw gegevens in en ontvang de flyer in jouw mailbox.
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Wij verwerken uw gegevens conform het privacybeleid.
download flyer afbeelding
Vul jouw gegevens in en ontvang de flyer in jouw mailbox.
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Wij verwerken uw gegevens conform het privacybeleid.